91006580
info@armanati.com

معرفی شرکتدستورالعمل فعالیت شرکت های مشاوره سرمایه گذاری با هدف توسعه بازار سرمایه، ترویج فرهنگ سهامداری، بهبود مولفه های بازده متناسب با ریسک از طریق ارائه مشاوره های متنوع و ایجاد ابزارهای واسطه ای نظیر صندوق های سرمایه گذاری مشترک، طراحی اوراق بدهی و ...، به عنوان یک نهاد مالی در سال 1388 توسط سازمان بورس و اوراق بهادار تصویب شد.

با تصویب این دستورالعمل شرکت مشاور سرمایه گذاری آرمان آتی (سهامی خاص) با شماره ثبت 397632 و شناسه ملی 10320484352 در سال 1389 (با سرمایه فعلی 40میلیارد ریال) به عنوان  نخستین شرکت مشاور سرمایه­ گذاری کشور تاسیس شد همچنین مجوز فعالیت خود را از سازمان بورس و اوراق بهادار به شماره ثبت 10831 نیز دریافت کرد. آرمان آتی با در اختیار داشتن مجوز کلیه فعالیت‌های مشاوره‌ای و تخصصی مالی نظیر مشاور سرمایه‌گذاری، مدیریت دارایی و سبدگردانی، مشاوره عرضه و پذیرش و آموزش در بازار سرمایه، همواره نقش مستمری در بهبود و ارتقای سطح کمی و کیفی سرمایه ­گذاری در سال های اخیر ایفا کرده است.
بنیانگذار و موسس این شرکت، مرحوم « دکتر غلامرضا اسلامی بیدگلی» یکی از برجسته­ ترین اساتید حوزه مالی و حسابداری در کشور بوده‌اند. در زمان تدریس و فعالیت ایشان به عنوان عضو هیات علمی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، بسیاری از اهالی بازار سرمایه در مقاطع مختلف تحصیلی دانشجوی وی بوده­ اند که این امر زمینه‌ساز آغازی معتبر و شناخته شده در بدو تاسیس شرکت آرمان آتی بوده است.

چشم انداز شرکت:

در شرایطی که هر روز شاهد افزایش نیاز جوامع به استفاده هوشمندانه از خدمات هستیم، چشم انداز شرکت مشاور سرمایه­گذاری آرمان آتی دستیابی به جایگاه نخست صنعت، از طریق ارائه محصولات و خدمات مالی متمایز و با کیفیت، در حوزه مشاوره و مدیریت سرمایه است. در این راستا ارتقاء سطح علمی شرکت، جلب رضایت مشتریان، نوآوری در ارائه خدمات و تلاش در پایبندی به اصول اخلاق حرفه ای را سرلوحه فعالیت خود قرارداده ایم.

ماموریت شرکت:

ماموریت ما، افزایش ثروت و سطح کیفی زندگی مشتریان حقیقی و حقوقی، از طریق ارائه خدمات مشاوره ­ای در زمینه های مختلف اقتصادی و مالی با رویکردی علمی و نوین است.