91006580
info@armanati.com

سوالات متداول

آیا آرمان آتی خدمات پذیرش و عرضه شرکت ها را انجام می دهد، شرایط و مراحل آن به چه شکل است؟

شرکت مشاور سرمایه گذاری آرمان آتی با دارا بودن مجوز عرضه و پذیرش از سازمان بورس و اوراق بهادار، نسبت به خدمات پذیرش سهام شرکت ها در بازار سرمایه اقدام می نماید. خدمات قابل ارائه در این بخش شامل بررسی میزان آمادگی شرکت ها جهت حضور در بازار سرمایه، مشاوره در خصوص اصلاح ساختار مالی و رعایت الزامات بورس و فرابورس، تهیه امیدنامه و طرح کسب و کار شرکت ها، انجام امور مربوط به درج نام شرکت ها در بازار بورس، ارزش گذاری سهام شرکت ها در مراحل قبل از عرضه اولیه و سایر موارد مربوط به پذیرش سهام شرکت ها می باشد. همچنین آرمان آتی با اخذ مجوز عرضه از سازمان بورس و اوراق بهادار نسبت به تامین مالی شرکت ها و نهادها اقدام می نماید. انتشار اوراق بدهی، تاسیس صندوق های پروژه و ساختمان و جذب سرمایه گذار بخشی از خدمات این شرکت در زمینه تامین مالی از بازار سرمایه محسوب می گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با شماره 91006580-021 داخلی 130 و 131 تماس حاصل فرمایید.

آیا آرمان آتی در خصوص خدمات شرکت و آگاهی از آخرین وضعیت بازارهای مالی مشاوره تلفنی می دهد؟

بله، شما می توانید برای دریافت خدمات مشاوره تلفنی در خصوص خدمات شرکت و کسب آگاهی از آخرین وضعیت بازارهای مالی با شماره 91006580-021 داخلی 130 و 131 تماس حاصل فرمایید.

آیا آرمان آتی خدمات سبدگردانی اختصاصی برای اشخاص حقیقی یا حقوقی نیز انجام می دهد؟ شرایط آن به چه شکل است؟

شرکت مشاور سرمایه گذاری آرمان آتی با اخذ مجوز سبدگردانی از سازمان و بورس اوراق بهادار و به عنوان یکی از نهادی مالی انجام دهنده خدمات سبدگردانی نسبت به عقد قرارداد سبدگردانی با اشخاص حقیقی و حقوقی اقدام می کند. ایجاد سبد سرمایه گذاری برای اشخاص حقیقی و حقوقی با توجه به سرمایه این افراد و همچنین با لحاظ میزان ریسک پذیری ایشان در مجموعه ای از دارایی ها و ابزارهای مالی صورت می گیرد. میزان و شیوه تقسیم منافع ناشی از سبدگردانی نیز در قرارداد سبدگردانی تعیین می شود. با این حال بر اساس عرف موجود در قراردادهای سبدگردانی، کسب سود معادل سود بانکی یا اوراق مشارکت، مشمول پرداخت کارمزد حداقلی به مدیر سبد می گردد. میزان کارمزد مدیر سبد در بازدهی کسب شده به میزانی بیش از سود بانکی یا اوراق مشارکت نیز به صورت پلکانی و بر اساس قرارداد منعقده با مشتریان افزایش می یابد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط و شیوه ارائه خدمات سبدگردانی با شماره 91006580-021 داخلی 130 و 131 تماس حاصل فرمایید.

شرکت مشاور سرمایه گذاری آرمان آتی چه مجوز هایی دارد؟

مشاور سرمایه گذاری - مشاور عرضه و پذیرش اوراق بهادار - سبد گردانی - آموزش

شرکت مشاور سرمایه گذاری آرمان آتی، متولی گری چند صندوق سرمایه گذاری را برعهده دارد؟

شرکت آرمان آتی در حال حاضر متولی گری 23 صندوق سرمایه گذاری فعال در بازار سرمایه را برعهده دارد. برای دیدن لیست صندوق ها می توانید با کلیک در قسمت خدمات بخش مدیریت دارایی ها مشاهده کنید.

شرکت مشاور سرمایه گذاری آرمان آتی، مدیریت دارایی چند صندوق سرمایه گذاری را برعهده دارد؟

8 صندوق به نام های: صندوق سرمایه گذاری مشترک سبحان - صندوق سرمایه گذاری آرمان سپهر آشنا - صندوق سرمایه گذاری آرمان آتی کوثر - صندوق سرمایه گذاری گلرنگ - صندوق سرمایه گذاری اختصاصی بازار گردانی آرمان اندیش - صندوق سرمایه گذاری جسورانه یکم آرمان آتی - صندوق سرمایه گذاری پروژه آرمان پرند مپنا - صندوق سرمایه گذاری نیکوکاری نیک اندیشان هنر

آیا شرکت مشاور سرمایه گذاری آرمان آتی تحت نظر سازمان بورس و اوراق بهادار فعالیت می کند؟

بله، شرکت آرمان آتی در تاریخ 1389/12/22 با شماره 10836 نزد سازمان بورس و اوراق بهادار ثبت شده است.

خدمات شرکت مشاور سرمایه گذاری آرمان آتی در چه حوزه هایی است؟

مشاوره تامین مالی و خدمات مالی - مدیریت دارایی ها - توسعه کسب و کار و مهندسی مالی - خدمات مشاوره ای و تحلیل های تخصصی - خدمات آموزشی