6 - 88703595 021

info@armanati.com

خلاصه:

آرمان آتی گزارش‌های متفاوتی در حوزه تحلیل صنایع، بازارها و شرکت‌ها تهیه می‌کند و متناسب با صنعت و نوع شرکت شما، شما را در مسیر تصمیم گیری همراهی می کند.


با توجه به تغییر و تحولات زیاد در اقتصاد کلان، پویایی فضای کسب و کار و پیچیدگی تأثیرات متغیرهای اقتصادی بر هم و همچنین بر عملکرد شرکت‌ها نیاز به تحلیل‌های جامع از وضعیت اقتصاد کلان، بازارها و شرکت‌ها بیش از پیش احساس می‌شود.
 

خدمات قابل ارائه آرمان آتی :
 
  •  گزارشات تحلیل صنایع مختلف
  •  تحلیل و بررسی مالی شرکت‌های مختلف
  •   تحلیل بازارهای مختلف
  •   تحلیل‌های مالی و اقتصادی

راهکارهای عملیاتی برای شرکت ها و اشخاص پیشرو
 

شرکت مشاور سرمایه‌گذاری آرمان آتی در راستای عمل به ارزش‌های بنیادین خود یعنی خدمات جامع و با کیفیت به مشتریان، پکیج‌های خدماتی زیر را به شرکت‌های سهامی عام ارائه می‌کند.
 
1. مشاوره تأمین مالی

تأمین مالی همواره از مهم‌ترین مسائل شرکت‌های سهامی عام بوده است؛ چرا که روش تأمین مالی بر ارزش سهام شرکت و سودآوری شرکت تأثیر مستقیمی خواهد داشت. در حال حاضر راهکارهای مختلفی برای تأمین مالی وجود دارد که ما با استفاده از تجربه و سابقه درخشان در این امر، کم‌هزینه‌ترین و سریع‌ترین راهکار را متناسب با ویژگی‌های شرکت شما معرفی می‌کنیم. در این خصوص ما کلیه مراحل و فرآیندهای لازم از جمله تهیه طرح توجیهی تأمین مالی مبتنی بر سرمایه یا بدهی و اخذ مجوزهای لازم از سازمان بورس را به نمایندگی از شما انجام می‌دهیم.
 
2. مشاوره مالی

بخش مالی هر شرکت مشابه سیستم عصبی بدن، برای سازمان ایفای نقش می‌کند. در صورتی که شرکت از منظر مالی وضعیت خوبی داشته باشد سایر بخش‌ها نیز می‌توانند به خوبی عمل کنند؛ کم‌ترین نقص در کارکرد مالی در صورت عدم توجه به درمان آن منجر به از هم پاشیدگی دیر یا زود مجموعه می‌گردد. ما به عنوان مشاور مالی شما وظیفه حفظ سلامت و بقای سیستم عصبی شرکت شما را بر عهده داریم. متخصصین ما با تشخیص و درمان عارضه‌های موجود و همچنین پیش‌بینی و رفع نقص‌های آتی، پایداری آن را تضمین می‌کند.
از جمله خدمات مشاوره‌ای آرمان آتی در این حوزه می‌توان به انتخاب پروژه‌های سرمایه‌گذاری، ارزش‌گذاری شرکت و بلوک‌های سهام آن جهت معامله، اصلاح ساختار، مدیریت ریسک شرکت، تهیه طرح‌های کسب و کار و بررسی فرصت‌های ادغام و تملیک جهت رشد و بهبود وضعیت شرکت نام برد. آرمان آتی با اتکا به تیم توانمند خود خدمات کاملی در حوزه مدیریت مالی شرکت‌ها ارائه می‌کند.
 
3. مدیریت دارایی

مدیریت دارایی با ارائه راهکارهایی جهت افزایش کارایی دارایی‌های ثابت و دارایی‌های نامشهود به دنبال افزایش ارزش شرکت است. در این راستا همچنین آرمان آتی در خصوص مدیریت وجوه نقد و مدیریت سرمایه‌گذاری شرکت‌ها خدمت‌رسانی می‌کند
 
4. تحلیل و مشاوره اقتصادی
 
شرکت‌ها جهت تحلیل وضعیت کلان و اقتصادی صنایعی که در آن مشغول به فعالیت هستند و همچنین صنایع مرتبط با خود می‌توانند از گزارش‌های جامع تحلیل صنایع ما استفاده کنند. در این گزارشات شناخت کاملی از وضعیت موجود آن صنعت، چشم‌انداز و دورنمای آن، فرصت‌ها، تهدیدها، نقاط قوت و ضعف صنعت و همچنین فرصت‌های سرمایه‌گذاری در آن صنعت بررسی می‌شود.
شرکت‌ها همچنین می‌توانند از گزارش‌های تحلیلی بازارهای مختلف از جمله مسکن و طلا با رویکرد سرمایه‌گذاری بهره‌مند شوند.
 
هر شرکت با توجه به نوع فعالیتی که انجام می‌دهد، رقبا، مشتریان و تأمین‌کنندگانی دارد. تحلیل وضعیت فعلی و چشم‌انداز وضعیت آینده آن‌ها می‌تواند منجر به شناخت دقیق‌تر شرکت از رقبا، مشتریان و تأمین‌کنندگانش گردد. این شناخت با اتخاذ تصمیم‌هایی که مبتنی بر تحلیل است به سودآوری و افزایش ارزش شرکت می‌انجامد. علاوه بر این شرکت با خرید سهام سایر شرکت‌ها اقدام به سرمایه‌گذاری می‌کند؛ شناخت دقیق وضعیت سودآوری این شرکت‌ها بر سودآوری شرکت شما بسیار موثر است.
شرکت مشاور سرمایه‌گذاری آرمان آتی علاوه بر تحلیل وضعیت رقبا، مشتریان و تأمین‌کنندگان شما، تحلیل‌های جامعی از شرکت‌هایی که شما در آن‌ها سرمایه‌گذاری کرده‌اید نیز انجام می‌دهد. به این ترتیب با استفاده از گزارش‌های تحلیل شرکت ما می‌توانید سودآوری خود را افزایش دهید. آرمان آتی در این راه در کنار شما خواهد بود.

شرکت مشاور سرمایه‌گذاری آرمان آتی در راستای عمل به ارزش‌های بنیادین خود یعنی خدمات جامع و با کیفیت به مشتریان، پکیج‌های خدماتی زیر را برای پروژه‌ها ارائه می‌کند.
 
1. مشاوره تأمین مالی

تأمین مالی پروژه‌ها روش‌های مختلفی دارد که هر یک با توجه به شرایط خاص پروژه و همچنین با زمان و هزینه متفاوتی قابل انجام است. پروژه‌های بسیاری به دلیل عدم تأمین منابع مالی به موقع به تعویق افتاده و یا حتی لغو شده‌اند. تیم ما با استفاده از تخصص و تجربه در این امر، کم‌هزینه‌ترین و سریع‌ترین راهکار را متناسب با ویژگی‌های پروژه شما را معرفی می‌کنیم. در این خصوص ما کلیه مراحل و فرآیندهای لازم از جمله تهیه طرح توجیهی تأمین مالی و اخذ مجوزهای لازم از سازمان بورس را به نمایندگی از شما انجام می‌دهیم.
 
2. تحلیل و مشاوره اقتصادی
 
شرکت‌های دولتی و نهادهای سرمایه‌گذاری جهت تحلیل وضعیت کلان و اقتصادی صنایعی که در آن مشغول به فعالیت هستند و همچنین صنایع مرتبط با خود می‌توانند از گزارش‌های جامع تحلیل صنایع ما استفاده کنند. در این گزارشات شناخت کاملی از وضعیت موجود آن صنعت، چشم‌انداز و دورنمای آن، فرصت‌ها، تهدیدها، نقاط قوت و ضعف صنعت و همچنین فرصت‌های سرمایه‌گذاری در آن صنعت بررسی می‌شود.
سرمایه‌گذاران نهادی همچنین می‌توانند از گزارش‌های تحلیلی بازارهای مختلف از جمله مسکن و طلا با رویکرد سرمایه‌گذاری بهره‌مند شوند.
نهادهای سرمایه‌گذاری با توجه به نوع فعالیت شرکت‌های زیرمجموعه خود، رقبا، مشتریان و تأمین‌کنندگانی دارند. تحلیل وضعیت فعلی و چشم‌انداز وضعیت آینده آن‌ها می‌تواند منجر به شناخت دقیق‌تر شرکت از رقبا، مشتریان و تأمین‌کنندگانش گردد. این شناخت با اتخاذ تصمیم‌هایی که مبتنی بر تحلیل است به سودآوری و افزایش ارزش شرکت می‌انجامد. علاوه بر این نهادهای سرمایه‌گذاری با خرید سهام سایر شرکت‌ها اقدام به سرمایه‌گذاری می‌کنند؛ شناخت دقیق وضعیت سودآوری این شرکت‌ها بر سودآوری شرکت شما بسیار موثر است.
شرکت مشاور سرمایه‌گذاری آرمان آتی علاوه بر تحلیل وضعیت رقبا، مشتریان و تأمین‌کنندگان شما، تحلیل‌های جامعی از شرکت‌هایی که شما در آن‌ها سرمایه‌گذاری کرده‌اید نیز انجام می‌دهد. به این ترتیب با استفاده از گزارش‌های تحلیل شرکت ما می‌توانید سودآوری خود را افزایش دهید. آرمان آتی در این راه در کنار شما خواهد بود.

شرکت مشاور سرمایه‌گذاری آرمان آتی در راستای عمل به ارزش‌های بنیادین خود یعنی خدمات جامع و با کیفیت به مشتریان، پکیج‌های خدماتی زیر را به شرکت‌های خصوصی ارائه می‌کند..
 
1. مشاوره تأمین مالی
 
تأمین مالی مناسب و ارزان از مهم‌ترین مسائل شرکت‌های خصوصی است؛ چرا که روش تأمین مالی بر ساختار مالی شرکت و سودآوری آن بسیار اثرگذار خواهد بود. در حال حاضر راهکارهای مختلفی برای تأمین مالی مبتنی بر سرمایه و بدهی وجود دارد که ما با استفاده از تجربه و سابقه درخشان در این امر، کم‌هزینه‌ترین و سریع‌ترین راهکار را متناسب با ویژگی‌های شرکت شما معرفی می‌کنیم. در این خصوص ما کلیه مراحل و فرآیندهای لازم از جمله تهیه طرح توجیهی تأمین مالی و اخذ مجوزهای لازم از سازمان بورس را به نمایندگی از شما انجام می‌دهیم. از جمله راهکارهای دیگر شرکت مشاور سرمایه‌گذاری آرمان آتی، مشاوره در خصوص عرضه سهام این شرکت‌ها در بازار بورس یا فرابورس و استفاده از مزایای آن است. پس از نهایی شدن این تصمیم توسط شرکت، تیم ما جهت تهیه طرح‌های توجیهی مورد قبول بورس تا زمان اخذ مجوز انتشار سهام شرکت شما در بورس در کنار شما خواهد بود.
 
2. مشاوره مالی
 
بخش مالی هر شرکت مشابه سیستم عصبی بدن، برای سازمان ایفای نقش می‌کند. در صورتی که شرکت از منظر مالی وضعیت خوبی داشته باشد سایر بخش‌ها نیز می‌توانند به خوبی عمل کنند؛ کم‌ترین نقص در کارکرد مالی در صورت عدم توجه به درمان آن منجر به از هم پاشیدگی دیر یا زود مجموعه می‌گردد. ما به عنوان مشاور مالی شما وظیفه حفظ سلامت و بقای سیستم عصبی شرکت شما را بر عهده داریم. متخصصین ما با تشخیص و درمان عارضه‌های موجود و همچنین پیش‌بینی و رفع نقص‌های آتی، پایداری آن را تضمین می‌کند. از جمله خدمات مشاوره‌ای آرمان آتی در این حوزه می‌توان به انتخاب پروژه‌های سرمایه‌گذاری، ارزش‌گذاری شرکت جهت معامله سهام آن، اصلاح ساختار، مدیریت ریسک شرکت، تهیه طرح‌های کسب و کار و بررسی فرصت‌های ادغام و تملیک جهت رشد و بهبود وضعیت شرکت نام برد. آرمان آتی با اتکا به تیم توانمند خود خدمات کاملی در حوزه مدیریت مالی شرکت‌ها ارائه می‌کند.
 
3. مدیریت دارایی
 
مدیریت دارایی با ارائه راهکارهایی جهت افزایش کارایی دارایی‌های ثابت و دارایی‌های نامشهود به دنبال افزایش ارزش شرکت است. در این راستا همچنین آرمان آتی در خصوص مدیریت وجوه نقد و مدیریت سرمایه‌گذاری شرکت‌ها خدمت‌رسانی می‌کند.
 
4. تحلیل و مشاوره اقتصادی
 
شرکت‌ها جهت تحلیل وضعیت کلان و اقتصادی صنایعی که در آن مشغول به فعالیت هستند و همچنین صنایع مرتبط با خود می‌توانند از گزارش‌های جامع تحلیل صنایع ما استفاده کنند. در این گزارشات شناخت کاملی از وضعیت موجود آن صنعت، چشم‌انداز و دورنمای آن، فرصت‌ها، تهدیدها، نقاط قوت و ضعف صنعت و همچنین فرصت‌های سرمایه‌گذاری در آن صنعت بررسی می‌شود. شرکت‌ها همچنین می‌توانند از گزارش‌های تحلیلی بازارهای مختلف از جمله مسکن و طلا با رویکرد سرمایه‌گذاری بهره‌مند شوند. هر شرکت با توجه به نوع فعالیتی که انجام می‌دهد، رقبا، مشتریان و تأمین‌کنندگانی دارد. تحلیل وضعیت فعلی و چشم‌انداز وضعیت آینده آن‌ها می‌تواند منجر به شناخت دقیق‌تر شرکت از رقبا، مشتریان و تأمین‌کنندگانش گردد. این شناخت با اتخاذ تصمیم‌هایی که مبتنی بر تحلیل است به سودآوری و افزایش ارزش شرکت می‌انجامد. علاوه بر این شرکت با خرید سهام سایر شرکت‌ها اقدام به سرمایه‌گذاری می‌کند؛ شناخت دقیق وضعیت سودآوری این شرکت‌ها بر سودآوری شرکت شما بسیار موثر است. شرکت مشاور سرمایه‌گذاری آرمان آتی علاوه بر تحلیل وضعیت رقبا، مشتریان و تأمین‌کنندگان شما، تحلیل‌های جامعی از شرکت‌هایی که شما در آن‌ها سرمایه‌گذاری کرده‌اید نیز انجام می‌دهد. به این ترتیب با استفاده از گزارش‌های تحلیل شرکت ما می‌توانید سودآوری خود را افزایش دهید. آرمان آتی در این راه در کنار شما خواهد بود.
1. مشاوره تأمین مالی
 

تأمین مالی مناسب و ارزان از مهم‌ترین مسائل شرکت‌های نوپا است؛ بسیاری از این شرکت‌ها در مراحل اولیه عمر خود به دلیل عدم منابع کافی منجر به تعطیلی شدند. آرمان آتی با استفاده از ابزارهای نوین مالی و دسترسی به شبکه سرمایه‌گذاران خطر پذیر، امکان جذب منابع را از طرق مختلف برای شما فراهم می‌آورد.
 

2. مشاوره مالی
 

تشکیل ساختار مالی به مشابه سیستم عصبی بدن می‌بایست در مراحل اولیه عمر شرکت شکل گیرد. متخصصین ما در این حوزه شما را در این حوزه همراهی می‌کنند. از جمله خدمات مشاوره‌ای آرمان آتی در این حوزه می‌توان به ارزش‌گذاری شرکت جهت تأمین مالی، مدیریت ریسک شرکت، تهیه طرح‌های کسب و کار و بررسی فرصت‌های ادغام و تملیک جهت رشد و بهبود وضعیت شرکت نام برد. آرمان آتی با اتکا به تیم توانمند خود خدمات کاملی در حوزه مدیریت مالی شرکت‌ها ارائه می‌کند.


شرکت مشاور سرمایه‌گذاری آرمان آتی در راستای عمل به ارزش‌های بنیادین خود یعنی خدمات جامع و با کیفیت به مشتریان، پکیج‌های خدماتی زیر را برای پروژه‌ها ارائه می‌کند.
 
1. مشاوره تأمین مالی
 
تأمین مالی پروژه‌ها روش‌های مختلفی دارد که هر یک با توجه به شرایط خاص پروژه و همچنین با زمان و هزینه متفاوتی قابل انجام است. پروژه‌های بسیاری به دلیل عدم تأمین منابع مالی به موقع به تعویق افتاده و یا حتی لغو شده‌اند. تیم ما با استفاده از تخصص و تجربه در این امر، کم‌هزینه‌ترین و سریع‌ترین راهکار را متناسب با ویژگی‌های پروژه شما، معرفی می‌کنیم. در این خصوص ما کلیه مراحل و فرآیندهای لازم از جمله تهیه طرح توجیهی تأمین مالی مبتنی و اخذ مجوزهای لازم از سازمان بورس را به نمایندگی از شما انجام می‌دهیم.
 
2. مشاوره مالی
 
مدیریت مالی پروژه‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است. یکی از بخش‌های مهم هر پروژه مدیریت وجوه نقد آن است. وجوه نقد باید به نحوی مدیریت شود که وجوه نقد جهت پرداخت بدهی‌ها و هزینه‌های جاری پروژه در اختیار باشد و همچنین از این حد نیز فراتر نباشد چرا که می‌توان اضافی آن را سرمایه‌گذاری نمود و از عواید آن جهت تأمین مالی بخشی از پروژه استفاده کرد. آرمان آتی در راستای مدیریت وجوه نقد پروژه به شما مشاوره می‌دهد و به خواست شما در مدیریت آن همراهتان خواهد بود. سایر خدمات آرمان آتی در این حوزه می‌توان به ارزش‌گذاری پروژه، مدیریت ریسک مالی پروژه و تهیه طرح‌های کسب و کار نام برد. آرمان آتی با اتکا به تیم توانمند خود خدمات کاملی در حوزه مدیریت مالی پروژه‌ها به شما ارائه می‌کند.

شرکت مشاور سرمایه‌گذاری آرمان آتی در راستای عمل به ارزش‌های بنیادین خود یعنی خدمات جامع و با کیفیت به مشتریان، پکیج‌های خدماتی زیر را برای اشخاص ارائه می‌کند.
 
1. برنامه‌ریزی برای بازنشستگی
 
به ندرت فردی را می‌توان یافت که به دوران بازنشستگی و هزینه‌های درمان خود نیندیشد. اما یافتن راه حل مناسب در این خصوص نیازمند شناخت مباحث مالی و سرمایه‌گذاری و همچنین آگاهی از فرصت‌های موجود در بازار است. جمع‌آوری کلیه این اطلاعات نیازمند صرف زمان و هزینه بسیار است. ما جهت خدمت به شما کلیه این فرآیند را برای شما انجام داده و مناسب‌ترین راهکار را با توجه به ویژگی‌ها و اهداف مالیتان به شما معرفی کرده و در پیاده‌سازی آن همراهتان خواهیم بود.
 
2. مدیریت ثروت
 
افراد می‌توانند با سرمایه‌گذاری ثروت خود در بخش‌های مختلف به اهداف مالی کوتاه مدت و بلند مدت خود دست یابد. یافتن فرصت‌های مناسب سرمایه‌گذاری و انتخاب ترکیب بهینه سبد سرمایه‌گذاری شامل سهام، اوراق با درآمد ثابت، سپرده‌های بانکی، املاک و مستغلات، طلا و سایر دارایی‌ها امری بسیار دشوار و پیچیده است که نیازمند صرف زمان بسیار و جمع‌آوری اطلاعات محتلف است. علاوه بر این با توجه به پویایی بازارها، فرصت‌های سرمایه‌گذاری مدام در حال تغییر و تحول هستند. بنابراین می‌بایست همواره زمان زیادی را صرف سرمایه‌گذاری نمود تا نتیجه مطلوب حاصل شود. این در حالی است که آرمان آتی با استفاده از تیم مجرب خود با شناخت بازارها و فرصت‌های سرمایه‌گذاری، در حوزه مدیریت ثروت اشخاص، جهت افزایش سودآوری و بازدهی ثروت در کنار شما خواهد بود. ما با تعیین میزان ریسک‌گریزی شما و همچنین سایر ویژگی‌ها و اهدافتان، برنامه مالی و سرمایه‌گذاری منحصر به فردی برایتان طراحی می‌کنیم. علاوه بر این گزاراشات منظم از عملکرد سرمایه‌گذاری به شما ارائه خواهیم کرد.
 
3. آموزش
 
ارتقای سطح دانش مالی افراد یکی از اهداف ماست. به همین سبب دپارتمان آموزش شرکت مشاور سرمایه‌گذاری آرمان آتی با طراحی دوره‌های آموزشی آشنایی با حوزه مالی و استفاده از دانش مالی در زندگی روزمره و همچنین دوره‌های پیشرفته برای افراد آشنا به حوزه ماالی، در این راستا گام برداشته است.

شرکت مشاور سرمایه‌گذاری آرمان آتی در راستای عمل به ارزش‌های بنیادین خود یعنی خدمات جامع و با کیفیت به مشتریان، پکیج‌های خدماتی زیر را به خانوارها ارائه می‌کند.
 
1. برنامه‌ریزی برای بازنشستگی
 
بسیاری از زوج‌های جوان از زمان شروع تشکیل خانواده با دوراندیشی به دوران بازنشستگی خود فکر می‌کنند. بسیاری نیز دیرتر به فکر تأمین آتیه خانواده خود در دوران کهنسالی می‌افتند. در هر حال تیم مجرب آرمان آتی برای هر خانواده‌ با توجه به اهداف مالی و ویژگی‌ آن‌ها و همچنین شناخت بازار و فرصت‌ها، برنامه به خصوصی به آن‌ها پیشنهاد می‌کند. آرمان آتی همچنین در پیاده‌سازی این برنامه نیز در کنار خانواده‌ها خواهد بود.
 
2. تأمین آتیه فرزندان
 
یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های خانوارها رشد و بالندگی فرزندان است. از این رو خانوارها پیوسته جهت تأمین مخارج تحصیل، هزینه‌های زندگی آینده و کمک‌های مالی جهت خرید مسکن فرزندان تلاش می‌کنند. شرکت مشاور سرمایه‌گذاری آرمان آتی در راستای خدمت به خانوارها با توجه به شرایط آن‌ها برنامه‌های مالی منحصر به فردی جهت تحقق تأمین هر چه بیش‌تر و بهتر فرزندان آن‌ها ارائه می‌کند.
 
3. مدیریت ثروت
 
خانوارها می‌توانند به با توجه به تخصیص و سرمایه‌گذاری مناسب در بخش‌های مخلتف به اهداف مالی کوتاه مدت و بلند مدت خود دست یابد. آرمان آتی با استفاده از تیم مجرب خود در حوزه مدیریت دارایی جهت افزایش سودآوری و بازدهی ثروت شما در کنارتان خواهد بود. ارائه گزاراشات منظم از عملکرد سرمایه‌گذاری به شما از وظایف ماست.
 
4. آموزش
 
ارتقای سطح دانش مالی خانوارها یکی از اهداف ماست. به همین سبب دپارتمان آموزش شرکت مشاور سرمایه‌گذاری آرمان آتی با طراحی دوره‌های آموزشی آشنایی با حوزه مالی و استفاده از دانش مالی در زندگی روزمره در این راستا گام برداشته است.
 
5. راه‌اندازی کسب و کار
 
با تشویق فرهنگ کارآفرینی، رونق در راه‌اندازی کسب و کارهای مختلف و به خصوص کسب و کارهای خانوادگی ایجاد شده است. آرمان آتی در راستای کمک به خانوارها جهت شکل‌گیری و رشد این کسب و کارها مشاوره‌های مختلفی در حوزه تهیه طرح کسب و کار، تأمین مالی و اصلاح ساختار مالی آن‌ها ارائه می‌کند.
 
6. برنامه‌ریزی مالی و سرمایه‌گذاری جامع خانوار

خدمات مرتبط